• Aktuality

Aktuality

10. srpna 2019

Úspěch našich doktorů v mezinárodní sportovní soutěži

Tým lékařů II. interní kliniky vybojoval na Mezinárodním mistrovství České republiky zdravotníků a členů IZS v terénním triatlonu zlaté medaile.

Štafetový závod (500m plavání - 25 km terénní cyklistika - 6 km běh) opanoval ve složení:

• plavání: MUDr. Jan Pudil,

• kolo: MUDr. Milan Dusík,

• běh: MUDr. Veronika Šoulová.

V sobotu 10. srpna za deštivého počasí, ale o to s větší vervou, umocněnou v minulém týdnu na AJIPu uzavřenými sázkami, se vrhli do boje. Honza Pudil v 16stupňové vodě ze sebe vydal maximum a vyplaval na skvělém 7. místě, i když svůj výkon hodnotil spíše jako boj o život. Byl dobře identifikovatelný, protože v čele závodu všichni ostatní měli neopren. Milan Dusík převzal štafetu a zmizel na svém biku v Chuchelském háji, aby se zpět vrátil na 1. místě mezi štafetami a celkově 4. místě mezi všemi účastníky. Veronika Šoulová po heroickém výkonu udržela za svými zády dotírající soupeře a Elita Karláku vyhrála.

Na stupních vítězů; zleva na nejvyšším stupni M. Dusík, V. Šoulová, J. Pudil.